Регіональне представництво в м.Рівне
066 840 34 94,  096 677 24 13,  063 930 40 50

XADO Atomic Oil 10W-40 4T MA SuperSynthetic

XADO Atomic Oil 10W-40 4T MA SuperSynthetic
повністю синтетичне масло для 4-х тактних двигунів мототехніки. Спеціально забарвлене в зелений колір. Застосовується в чотиритактних двигунах мотоциклів, скутерів, мотовсюдиходів та іншої мототехніки. Ефективно для навантажених режимів експлуатації.

Вимоги та допуски
виконує вимоги специфікацій: SAE 10W-40, JASO MA / MA2, API SL

Переваги
XADO Atomic Oil 10W-40 4Т MA SuperSynthetic - повністю синтетичне мастило нового покоління з в'язкістю SAE 10W-40 для 4-х тактних двигунів мототехніки. Перевершує вищий рівень спеціальних вимог до мастил для 4-х тактних двигунів мотоциклів (JASO MA) Сформульовано на основі комплексного синтетичного базового масла, виготовленого з компонентів нафти шельфу Північного моря. Легованих спеціальним пакетом високоефективних присадок.
Вищий рівень надійності, стійкість до навантажених режимам - завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанта, що входить до складу XADO Atomic Oil. Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в області енерго- та ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу. Додаткові переваги:

  • Спеціально розроблено для сучасних форсованих 4-х тактних двигунів мотоциклів, експлуатованих в навантажених режимах (велика швидкість, тривалі максимальні та / або динамічні навантаження)
  • Ефективно для двигунів дорожніх і позашляхових мотоциклів з інтегрованою (або роздільної) коробкою зміни передач
  • Забезпечує плавне перемикання передач і надійну роботу зчеплення в масляній ванні
  • Завдяки посиленим миючим властивостям утримує двигун в ідеальній чистоті