Регіональне представництво в м.Рівне
066 840 34 94,  096 677 24 13,  063 930 40 50

XADO Мастило для ШРУС

XADO Змазка для ШРУС
Краще мастило для шарнірів рівних кутових швидкостей (ШРУС) і навантажених вузлів. Містить ревіталізант. Компенсує поточний знос деталей.
Найнадійніше мастило: гарантовано захистить ШРУСи, ступичні підшипники, опори і шарніри, карданні з'єднання трансмісії автомобіля. Особливо ефективне при екстремальних навантаженнях і високих температурах.
Витримує точкові контактні навантаження 7500 Н, і тривало працездатне при +140 оС, (температура краплепадіння вище +280 оС). Має чудові змащувальні властивості за будь-яких умов експлуатації, в тому числі малих швидкостях зсуву, у запилених та вологих умовах.
Може застосовуватися в вузлах промислової і побутової техніки (відкритих зубчастих передачах, підшипниках ковзання і кочення, шестернях ручних шліфувальних машин, ланцюгів і т. Д.).
Виготовлена ​​за унікальною технологією на складному комплексному літій-кальцієвому загущувачі (Alassca complex). Леговане спеціальним пакетом присадок. За всіма своїми властивостями значно перевершує будь-яке мастило з дисульфідом молібдену (MoS2).

Специфікації:

NLGI 2 (ASTM D217)NLGI GC-LB
ISO-L-XBDIB 2 (ISO 6743-9)GOGM2N-20 (DIN 51502)

Переваги
  • Мастило виготовлене ​​за унікальною співкристалізаційною технологією; при цьому спеціальні активні присадки синтезуються в структуру комплексного згущувача. Це дозволяє реалізувати принципово новий і ефективний підхід в забезпеченні захисних властивостей мастила
  • Комплексний літієвий компонент «трансплантовано» в матрицю кальцієвого згущувача що покращує змащувальні властивості
  • За рахунок високомолекулярних полімерів добре липне до поверхонь що труться,та має високі антикорозійні властивості мастила
  • Атомарний ревіталізант забезпечує унікальні протизносні властивості
  • Володіє перевагами в порівнянні з мастилами з дисульфідом молібдену.
  • Не містить MoS2. Саме тому не утворює твердих частинок на поверхнях тертя, і в разі прориву пильовика ШРУСа, не утворює абразиву і агресивних кислот.