Регіональне представництво в м.Рівне
066 840 34 94,  096 677 24 13,  063 930 40 50

XADO Мастило для ШРУС

XADO ???????? ????? ???????
Ціна формується.
Краще мастило для шарнірів рівних кутових швидкостей (ШРУС) і навантажених вузлів. Містить ревіталізант. Компенсує поточний знос деталей.
Найнадійніше мастило: гарантовано захистить ШРУСи, ступичні підшипники, опори і шарніри, карданні з'єднання трансмісії автомобіля. Особливо ефективне при екстремальних навантаженнях і високих температурах.
Витримує точкові контактні навантаження 7500 Н, і тривало працездатне при +140 оС, (температура краплепадіння вище +280 оС). Має чудові змащувальні властивості за будь-яких умов експлуатації, в тому числі малих швидкостях зсуву, у запилених та вологих умовах.
Може застосовуватися в вузлах промислової і побутової техніки (відкритих зубчастих передачах, підшипниках ковзання і кочення, шестернях ручних шліфувальних машин, ланцюгів і т. Д.).
Виготовлена ​​за унікальною технологією на складному комплексному літій-кальцієвому загущувачі (Alassca complex). Леговане спеціальним пакетом присадок. За всіма своїми властивостями значно перевершує будь-яке мастило з дисульфідом молібдену (MoS2).

Специфікації:

NLGI 2 (ASTM D217)NLGI GC-LB
ISO-L-XBDIB 2 (ISO 6743-9)GOGM2N-20 (DIN 51502)

Переваги
  • Мастило виготовлене ​​за унікальною співкристалізаційною технологією; при цьому спеціальні активні присадки синтезуються в структуру комплексного згущувача. Це дозволяє реалізувати принципово новий і ефективний підхід в забезпеченні захисних властивостей мастила
  • Комплексний літієвий компонент «трансплантовано» в матрицю кальцієвого згущувача що покращує змащувальні властивості
  • За рахунок високомолекулярних полімерів добре липне до поверхонь що труться,та має високі антикорозійні властивості мастила
  • Атомарний ревіталізант забезпечує унікальні протизносні властивості
  • Володіє перевагами в порівнянні з мастилами з дисульфідом молібдену.
  • Не містить MoS2. Саме тому не утворює твердих частинок на поверхнях тертя, і в разі прориву пильовика ШРУСа, не утворює абразиву і агресивних кислот.